قوانین و مقررات شرایط گارانتی


 قوانینی که در ذیل آمده مربوط به همه صفحات سایت   mramazoner.comاست و هرگونه استفاده و بهره برداری از این سایت به معنی پذیرفتن تمامی بندهای ذکر شده این قوانین میباشد.

 

 • کاربر سایت باید شخص حقیقی بالای هجده سال و یا شرکت حقوقی ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها باشد.
 • صحت مشخصات شما و اطلاعات مندرج در همه فرمهای سایت به عهده کاربر میباشد و در صورت تغییر ، کاربر موظف به اطلاع رسانی کتبی به مستر آمازونر است . لذا مستر آمازونر هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات غلط وارد شده توسط کاربر در هر قسمت از سایت نداشته و همچنین در صورت تحمیل هزینه ای بابت ارائه اطلاعات اشتباه به مسترآمازونر ، کاربر موظف به پرداخت آن هزینه است.
 • شفاف بودن و درج لینک کامل و مشخصات دقیق سفارش درخواستی به عهده مشتری است و در صورت ارسال اطلاعات اشتباه کالای درخواستی و مبهم بودن اطلاعات وارده توسط مشتری ، مستر آمازونر مسئولیتی در قبال استرداد وجه پرداختی و یا تعویض و مرجوع نمودن کالا ندارد.
 • بعضی از کالاها ویژگی های مختلفی مانند سایز ، رنگ و ... دارند که با تغییر آنها لینک صفحه کالا هم تغییر میکند . با توجه به اینکه سفارش ها بر اساس لینک ارسالی خریدار دریافت و طبق همان لینک از آمازون یا سایتهای دیگر خرید انجام می شود ، لذا پس از خرید محصول امکان تغییر این ویژگی ها وجود نداشته و چنین محصولاتی غیر قابل بازگشت می باشند. به همین جهت هنگام ثبت سفارش نهایی ، توضیحات لازمه از جمله رنگ و سایز و اینگونه اطلاعات رو در قسمت توضیحات درج نمایید.
 • در مورد خرید گوشی و تمامی دستگاههای سیم کارت دار از آنجا که مستر آمازونر ترخیص کالاها را به صورت کلی انجام میدهد ، امکان ارائه برگه ترخیص و مدارک گمرکی وجود نداشته و هزینه گمرکی مربوط به رجیستر و امور اداری مرتبط با آن به عهده مشتری میباشد.
 • طبق قانون جدید گمرکی مبنی بر الزام رجیستر در فرودگاه ، از نظر ما امکان رجیستر دستگاههای دارای سیم کارت وجود ندارد و در صورت درخواست مشتری مبنی بر خرید گوشی موبایل یا هر وسیله سیم کارت دار دیگری توسط مسترآمازونر ، فقط به عنوان یک قطعه خریداری شده و مستر آمازونر مسئولیتی در قبال رجیستر نشدن آن نخواهد داشت.
 • کالا و سفارشات درخواستی کاربر باید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین پستی و گمرکی باشد و مستر آمازونر مسئولیتی در قبال سفارشات غیر قانونی و موجود در لیست کالاهای ممنوعه ندارد.
 • در صورتی که کالای ممنوعه خریداری شود و در گمرکات یا پستهای درونمرزی یا برونمرزی دچار مشکل شود مستر آمازونر هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد.
 • سفارش کالاهای ممنوعه از سمت جمهوری اسلامی ایران مانند سلاح گرم و سرد ، مشروبات الکلی و... ، متوجه سفارش دهنده بوده و مستر آمازونر هیچ مسئولیتی در این موضوع ندارد.
 • نظر به اینکه کالاهای خریداری شده از سایت آمازون و ایبی از کشورها و شرکت های مختلف ابتدا به انبارهای آمازون یا ایبی و سپس به دفتر آمریکا یا کانادای مستر آمازونر ارسال می شوند که پس از پردازش و بسته بندی در مسیر ارسال به ایران قرار میگیرند ، خریدار این موضوع را در نظر گرفته و مشکلات احتمالی تاثیرگذار از قبیل تاخیر در تحویل از جانب آمازون ، کنسلی پروازها ، تعطیلات ، جنگ ، شرایط بد آب و هوایی و اتفاقات غیر مترقبه را می پذیرد.
 • بسته بندی کالا در هر یک از مراحل پست بین المللی ، گمرکات و یا بازرسیهای فرودگاهی ممکن است باز شود و همچنین امکان حذف بسته بندی اضافه محصول به جهت کاهش حجم ارسالی و هزینه پستی برای مشتری وجود دارد. در صورتی که وجود جعبه و بسته بندی اورجینال آن برای مشتری مهم است لازم است در قسمت توضیحات سفارش خود قید کند و هزینه حمل با وزن حجمی بسته را مدنظر قرار دهد.
 • در صورت ناموجود شدن کالا در سایت مورد نظر ، عدم تحویل کالا ، معتبر نبودن فروشنده و یا هر علت دیگری که موجب عدم امکان خرید گردد ، خریدار می پذیرد مستر آمازونر در صورت امکان ، خرید کالا را با قیمت و کیفیت یکسان ، از سایر فروشندگان مانند eBay، Walmart  و ... انجام دهد.
 • کیفیت ، اصالت ، کارایی و سلامت محصول انتخابی و اعتبار فروشنده آن به عهده مشتری است و از آنجایی که خرید محصول عینا از لینک درخواستی مشتری انجام میگیرد و مستر آمازونر تنها کارگزار خرید و حمل کالا برای مشتری از سایت های خارجی است. لذا نسبت به موارد فوق مسئولیتی ندارد.
 • با توجه به اینکه کلیه کالاهای عرضه شده در آمازون اصل نبوده و به همین علت یا به علت کیفیت پایین عملکردی یا ظاهری ، بعضی از کالاها قیمت های بسیار پایینی نسبت به محصولات مشابه خود دارند ، لذا مجموعه ی مستر آمازونر در قبال سلامت ظاهری و عملکرد چنین محصولاتی مسئولیتی ندارد و خریدار لازم است قبل از اقدام به خرید اطلاعات کالای مورد نظر را به دقت بررسی و سپس اقدام به ثبت سفارش نماید.
 • اطلاعات ارائه شده از ویژگی های کالا به صورت ترجمه ماشینی بوده و مستر آمازونر دخالتی در آن ندارد . بنابراین ضروری است خریدار نسبت به کسب اطلاعات دقیق کالای موضوع خرید خود اقدام نماید.
 • در صورتی که آیتم سفارشی مشتری به هر دلیلی قابل خریداری نباشد و یا سفارش به دلایلی چه از سمت سایت فروشنده و یا چه از سمت مسترآمازونر کنسل شود ، مبلغ دلار برای عودت وجه نرخ روز ثبت سفارش است. اگر نرخ دلار افزایش پیدا کند بعد از واریز مشتری در مبلغ عودت لحاظ نمیشود و اگر کاهش پیدا کند ، نرخ پایین تر مبنا قرار میگیرد.
 • اشخاص حقوقی، سازمان ها و شرکت ها جهت خرید از مستر آمازونر موظف هستند که در زمان خرید این مسئله را اطلاع رسانی نمایند تا فاکتور رسمی برای پرداخت (به همراه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده) از طرف مستر آمازونر برای آن ها صادر گردد.
 • با توجه به ثبت سیستمی سفارش در سایت مستر آمازونر ، امکان ویرایش و یا تغییر اطلاعات پس از آن برای مشتریان میسر نیست. لذا متقاضیان دریافت فاکتور رسمی میبایست در زمان ثبت سفارش در سایت مستر آمازونر اطلاعات خود را به عنوان شخص حقوقی ثبت نمایند و مشخصات سازمان و یا شرکت خریدار را درج کنند. بنابراین امکان هیچ گونه ویرایش اطلاعات پس از ثبت خرید و یا در هنگام دریافت کالا از طرف مستر آمازونر مقدور نیست.
 • هرگونه ارتباط (نامه، ایمیل، مذاکره، سوال از فروشنده و ...) با فروشنده ی کالا در سایتهای خارجی از طرف مشتریان مستر آمازونر ممنوع است. زیرا باعث افشای اطلاعات حسابهای کاربری مستر آمازونر در آن سایتها خواهد شد. در حالی که سایتهای خارجی نسبت به سرویس دهی به ایرانیان بسیار حساس بوده و هرگونه ارتباط کاربران ایرانی از طریق اینترنت (حتی با استفاده از فیلترشکن و ریموت به رایانهای در خارج از کشور) را شناسایی و کشف میکنند. در صورت بروز چنین رخدادی، حق لغو سفارش و مسدودسازی حساب کاربری مشتری خاطی برای مستر آمازونر محفوظ است.
 • خرید از فروشنده (سلر) های با امتیاز یا ریت 3.5 به پایین ، از سمت ما پیشنهاد نمیشود و در صورت خرید تمام مسئولیت سفارش با خود مشتری است همانند روال کنونی سایت مستر آمازونر ، چنانچه پس از دریافت کالا ، هرگونه ایراد یا مغایرتی نسبت به محصول سفارش داده شده ملاحظه کردید این موضوع می بایست طی 24 ساعت به صورت تلفنی به واحد خدمات پس از فروش مستر آمازونر اطلاع داده شود.
 • عکس محصولات در سایت مستر آمازونر ، جهت آشنایی کاربر با کالا است و از آنجا که ممکن است در جزئیاتی (مثل رنگ یا طرح بسته بندی محصول) با کالای اصلی تفاوتهایی جزئی داشته باشد ، به استناد آنها نمیتوان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت در کالا ، مشخصات فنی درج شده در وبسایت آمازون (لینک ثبت شده توسط مشتری) است.
 • ویژگیهای درج شده برای هر محصول(مانند محصولات آرایشی و بهداشتی) در سایت آمازون ، صرفا برای اطلاع رسانی است و جنبه مشاوره تخصصی ندارد. خریدار میبایست در صورت تمایل قبل از اقدام برای خرید کالا نسبت به کسب اطلاعات حرفه ای و اخذ مشاوره از متخصص معتمد اقدام نماید. همچنین مستر آمازونر مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات درج شده روی بسته بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالا میباشد از آنجایی که در سایت مستر آمازونر ، کاربران انتخاب کننده ی محصولات هستند و مستر آمازونر هیچ گونه نظر مشورتی و تخصصی در مورد انتخاب و نحوه ی استفاده از محصولات ندارد ، در صورت عدم اطلاع یا ناتوانی مشتری در استفاده صحیح از محصولات آرایشی ، بهداشتی و نتیجتا بروز خسارت احتمالی نسبت به خود (از قبیل حساسیتهای پوستی ، جراحات ، از کارافتادگی هر کدام از ارگان های بدن و ...) ، تمامی مسئولیتهای آن بر عهده مشتری است و فروشگاه مستر آمازونر در این خصوص هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.
 • واحد سایزی در هر کشور متفاوت بوده و مشتری باید به این موضوع کاملا توجه داشته باشد. بطور مثال در پوشاک سایز 2 آمریکایی معادل سایز 40 ایرانی و در کفش سایز 10 آمریکایی معادل سایز 41 ایرانی و سایز 7.5 اروپا میباشد. مشتری باید در هنگام سفارش به جدول تبدیل سایز در سایت مستر آمازونر مراجعه کرده و سایز مورد نظر خود را با کمک آن تبدیل کرده و ثبت سفارش کند. مبنای سفارش ما ، سایز و اطلاعات اعلامی از سمت مشتری است و در صورت مغایرت سایز و اطلاعات کالای ارسالی با سایز و اطلاعات موردنظر مشتری ، مستر آمازونر هیچ مسئولیتی نمیپذیرد.
 • تغییرات قیمت کالا حقی را برای مشتری ایجاد نمیکند و مستر آمازونر در قبال تغییرات قیمت کالا هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 • معیار و تعهد مستر آمازونر به وجه ریالی پرداخت شده توسط مشتری (درج شده در فاکتور) می باشد.
 • مشتریان ساکن تهران و کرج جهت ارسال محصول به دفتر مستر آمازونر با هماهنگی قبلی می توانند از اکسپرس مستر آمازونر بهره ببرند و در صورتی که در شهرهای دیگر ساکن باشند ارسال محصول توسط خریدار می بایست صورت پذیرد و هزینه ارسال بعدا به کیف پول مجازی کاربر در مستر آمازونر اضافه خواهد شد. در صورتی که هزینه ارسال بالاتر از مبلغ 60 هزار تومان باشد، کاربر می بایست به کارشناسان مستر آمازونر از قبل اطلاع دهد.
 • برای ارسال درخواست به پشتیبانی مستر آمازونر لطفا از ارسال چندین تیکت بپرهیزید. مدت اعتبار و بررسی هر تیکت 24 ساعت میباشد و پس از این مدت باطل خواهد شد.
 • قوانین و مقررات مجموعه ممکن است تغییر کند و مستر آمازونر هر تغییری که انجام شود را اطلاع نمیدهد. مشتری موظف است از قوانین آپدیت شده در سایت مستر آمازونر مطلع باشد و قبل از ثبت سفارش ، آن را مطالعه نماید.
 • در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبدا که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود ، مستر آمازونر می بایست مدارک صاحب کارت مبدا را به همراه مدارک صاحب پروفایل بررسی کرده و مطابق با ضوابط و مقررات قانونی ، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.
 • مشتری در هنگام عضویت در سایت تمامی قوانین را پذیرفته و سپس اقدام به ثبت سفارش مینماید.
 • تعهدات مستر آمازونر قیمت کالای شما بر مبنای وزن اعلامی در سایت مبدا محاسبه میشود که میتوانید در قسمت ماشین حساب سایت مستر آمازونر بصورت دستی وزن را وارد کرده و قیمت نهایی آیتم را مشاهده کنید. اما بطور مثال وزن یک ساعت مچی در حدود 200 گرم و وزن آن با بسته بندی حدود 500 گرم میشود که ممکن است در سایت مورد نظر فقط وزن خود ساعت قید شود و محاسبه قیمت براساس آن صورت گیرد. زمانیکه کالای شما به دفتر مستر آمازونر میرسد ، وزن کالا بطور دقیق محاسبه شده و در صورت مغایرت با وزن اعلامی سایت ، ما به التفاوت هزینه به حساب مشتری برگردانده و یا گرفته خواهد شد.
 • وزن واقعی عبارت است از وزن کالا و جعبه ارسالی فروشنده روی ترازو و یا وزن حجمی آن در صورت بالاتر بودن. وزن حجمی به گرم به صورت حاصلضرب طول×عرض×ارتفاع مکعب مستطیل فرضی دور کالا تقسیم بر 5 بدست میآید حداقل وزن آیتم سفارش ، 150 گرم میباشد. بطور مثال اگر وزن آیتم مورد نظر شما 90 گرم است ، 150 گرم محاسبه خواهد شد.
 • تیم خرید مستر آمازونر جهت ثبت سفارش از آمازون یا ایبی یا سایتها و پروسه ارسال کالا توسط فروشنده و تحویل به دفاتر ما (شیپینگ) به 2 هفته کاری نیاز دارد تا بتواند فرایند ثبت درخواست خرید ، استعلام موجودی کالا و مکاتبات لازم با سایت فروشنده را جهت تحویل کالا انجام دهد. در حین این زمان همکاران ما تمام تلاش خود را جهت ثبت سفارشات و تحویل این سفارشات در دفاتر مستر آمازونر انجام می دهند. پس از سپری شدن این بازه و تحویل کالا در دفتر ما ، حدود 8 هفته کاری جهت بسته بندی ایمن مرسولات ، تحویل به پست بین الملل و فرایند اداری آن ، ترخیص از چند گمرک کشورهای مختلف و در نهایت پروسه ارسال به ایران و تحویل به مشتری ، زمان لازم است. مجموع زمان فرایند مذکور ، 10 هفته کاری جهت تحویل کالا به مشتری از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل می باشد که تعهد کاری شرکت ما به مشتریان است. درصورتیکه در این بازه کالا بدست همکاران ما در دفتر مستر آمازونر نرسد ، کالا طی مسیر لاست شده و یا احتمال قبض آن است ، در صورت مفقود شدن کالا یا در صورت قبض شدن مرسوله ، خریدار مشمول قوانین کالاهای قبضی می باشد.
 • سلامت کالا تا دفتر مستر آمازونر تضمین خواهد شد. در صورت تمایل ، مشتری میتواند خود اقدام به تحویل کالا از دفتر مستر آمازونر بصورت حضوری بنماید. تا زمانی که سفارش توسط کارشناس مستر آمازونر به تایید نهایی نرسیده باشد ، خریدار امکان لغو سفارش را خواهد داشت. در این صورت با اعلام به کارشناسان ما ، وجه پرداختی به حساب وی مسترد می گردد. درصورتیکه پس از تایید نهایی توسط کارشناس خریدار تصمیم به لغو خرید داشته باشد ، تا زمانی که کالا توسط مستر آمازونر خریداری نشده باشد ، با اطلاع به کارشناسان ما ، خریدار می تواند اقدام به لغو سفارش نماید. در این حالت کارمزد مستر آمازونر از مبلغ پرداختی توسط خریدار کسر و مابقی آن به حساب ایشان مسترد می گردد.
 • بدیهی است پس از خرید کالا توسط ما از سایت اعلامی شما ، امکان لغو سفارش به هیچ وجه امکان پذیر نیست مستر آمازونر تنها سلامت فیزیکی کالاهای نو را تضمین مینماید و هیچگونه تضمینی در خصوص سلامت ظاهری و فیزیکی کالاهای دست دو ارائه نمیدهد. زیرا تشخیص اینکه مشکل از کالای ارسالی فروشنده بوده و یا در فرآیند حمل به وجود آمده، امکانپذیر نیست.
 • در کلیه مواردی که در این سند لازم است فورا وجه پرداختی را به حساب خریدار مسترد نماید ، این عملیات حدود تا ۴۸ ساعت کاری زمان بر خواهد بود. بدیهی است در کلیه این موارد کاربر باید به ثبت شماره کارت و شماره شبا یکسان که به نام ثبت کننده سفارش می باشد اقدام نماید.
 • واحد پولی مستر آمازونر ریال بوده و بدیهی است هرگونه عودت وجه به صورت ریالی است که مشتری در زمان ثبت سفارش پرداخته است. هرگونه ادعای دیگر برخلاف این موضوع مسموع نیست.
 • در صورتی که سایت مورد نظر ما به دلایل مختلف اعم از عدم موجودی یا هر دلیل دیگری خرید را تایید ننماید ، به محض اطلاع ، کارشناسان ما مراتب را به اطلاع خریدار رسانده و مبلغ پرداختی به ایشان مسترد میگردد. بدیهی است در صورت تمایل خریدار به خرید کالای جایگزین ، با شرایط و قیمت جدید ، صورتحساب جدیدی برای مشتری صادر شده و با پرداخت مابه التفاوت خرید برای ایشان نهایی می گردد. همچنین در صورتی که کالای جایگزین دارای قیمت پایین تری باشد ، ما به التفاوت به حساب مشتری پرداخت می گردد.
 • با نهایی شدن عملیات ثبت سفارش ، درخواست خرید توسط مستر آمازونر به سایت مورد نظر شما جهت سفارش ارسال می گردد. در صورت تایید خرید توسط سایت مرجع ، کالای خریداری شده پس از طی مراحل لازمه توسط همکاران ما دریافت میشود و به ایران ارسال میشود ، سپس درب منزل خریدار تحویل داده خواهد شد.
 • با توجه به اینکه برخی از تخفیف های ارائه شده در تارنمای آمازون برای مصرف کننده نهایی درنظر گرفته شده است ، لذا ممکن است خرید بیش از تعداد مشخص را مورد تایید قرار ندهد. در این صورت مستر آمازونر با اعلام موضوع به خریدار ، فورا اقدام به عودت وجه خریدار به حساب وی خواهد نمود. در صورتی که خریدار با قیمت بدون تخفیف تمایل به خرید کالا داشته باشد ، صورتحساب جدید برای ایشان صادر خواهد شد. بدیهی است قبل از پرداخت ما به التفاوت خرید نهایی تلقی نمی گردد.
 • در صورتیکه مستر آمازونر خرید را انجام دهد اما فروشنده به هر دلیلی کالا را ارسال نکند (مثال : به دلیل اعلام موجودی اشتباه فروشنده و یا کلاهبردار بودن او) بدیهی است در صورت عدم عودت وجه توسط فروشنده ، مستر آمازونر مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
 • مستر آمازونر پس از آماده سازی کالا در دفتر تهران و اطلاع رسانی به مشتری جهت تسویه حساب و تحویل کالا، تنها موظف است تا دو هفته کالا را نزد خود نگه دارد. در صورتی که طی این زمان مشتری اقدام به تسویه حساب ننماید ، مستر آمازونر این اختیار را دارد که کالا را به فروش رساند. در صورت فروش محصول توسط مستر آمازونر پس از کسر هزینه کامل حمل و کارمزد خرید و مابقی مبلغ پرداختی مشتری عودت می گردد. در صورتی که مستر آمازونر موفق به فروش کالا نشود ، هیچ وجهی عودت نمیگردد و حق شکایت از مشتری برای مستر آمازونر محفوظ است. مستر آمازونر در قطع یا محدودسازی ارائه خدمات به کاربران مختار است. همچنین اگر به صورت قطعی مشخص گردد که کاربر اقدام به فعالیت یا مبادلات ممنوعه نموده ، مستر آمازونر مختار به قطع انجام تعهدات ، عدم انجام تراکنش مالی مربوط ، اطلاع به مراجع قانونی و قطع دسترسی مشتری می باشد.
 • در سایت مستر آمازونر پس از ثبت سفارش مشتری ، یک روزشمار اتوماتیک بصورت معکوس (Count Down)  با توجه به کشور انتخابی مشتری ، با بازه زمانی آن کشور فعال میشود که در صورت ارسال به موقع سایت سفارش گیرنده ، زمان دریافت کالا به مشتری را نمایش میدهد. بعضی از سایت ها سفارش را در زمان اعلامی خود ارسال نمیکنند. شروع بازه زمانی ارسال به شما از زمان دریافت سفارش در دفتر ما در کشور موردنظر میباشد. به عبارتی هر زمان که سفارش شما در دفتر ما در خارج از کشور دریافت شد ، بازه زمانی اعلامی ما به شما آغاز خواهد شد. به همین منظور از 10 روز بعد از اتمام این بازه زمانی ، ضرر و زیان محاسبه خواهد شد.
 • شرایط اضطراری یا فورس ماژور عبارتست از هر حادثه غیر قابل پیش بینی و غیر قابل اجتناب که متعهد را از اجرای تعهد باز می دارد. شرایط ویژه ای همچون طوفان، گردباد، زلزله، اغتشاش، شورش، جنگ، اپیدمی بیماری ها، تغییر قوانین واردات کالا، درگیری های مسلحانه، حکومت نظامی، اعتصاب، صاعقه و ... است. چنانچه عدم اجرای تعهدات مستر آمازونر مستند به فورس ماژور باشد، جبران خسارت منتفی خواهد شد.
 • چنانچه ثبت سفارش کالا در سایت آمازون توسط واحد فروش مستر آمازونر به درستی انجام شده باشد و فروشنده ، کالای دیگری را به اشتباه ارسال کند ، مستر آمازونر مسئولیت این اشتباه آمازون را به عهده میگیرد. بنابراین نسبت به تهیه ی کالای جایگزین اقدام مینماید.
 • مستر آمازونر طبق قوانین کشور ، اقدام به فروش هیچگونه کالای غیرمجاز و ممنوعه نکرده و با فیلتر چند لایه مانع نمایش این دست از کالاها میشود. در صورتی که کالای غیرمجاز یا ممنوعه در سایت مستر آمازونر به نمایش درآید ، به معنای تایید مجاز بودن این کالا نبوده و پس از بررسی توسط کارشناسان مجموعه ما از سایت حذف می گردد. بنابراین ثبت سفارش برای چنین کالاهایی امکان پذیر نیست.
 • با عودت و در صورت بروز خطا فورا با عودت وجه به خریدار ، سفارش کان لم یکن تلقی شده و بدیهی است مستر آمازونر مسئولیتی در قبال سفارشات غیر مجاز و ممنوعه ندارد.
 • عملیات خرید پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه ، معلق به تایید نهایی کارشناس و ناظر مجموعه مستر آمازونر است و با تایید کارشناس نهایی خواهد گشت. بنابراین قبل از تایید سفارش توسط کارشناس ما عملیات خرید قطعی نبوده و در صورت عدم تایید سفارش ، وجه پرداختی فورا به کیف پول خریدار مسترد می گردد.
 • مستر آمازونر تا قبل از دریافت کامل مبلغ پیش فاکتور ارسال شده به مشتری ، هیچگونه مسئولیتی بابت خرید و تحویل سفارش ندارد و مسئولیت مستر آمازونر در قبال سفارش مشتری تنها پس از تسویه کامل پیش فاکتور آغاز میگردد.
 • قیمت اعلام شده در سایت مستر آمازونر برای هر کالا در همان زمان قیمت نهایی آن کالا نبوده و با توجه به نوسان قیمت دلار و تاثیر مستقیم آن در خرید از آمازون ، قیمت نهایی کالا در بازه های زمانی مختلف توسط فروشنده اصلی آن تغییر می کند. بنابراین چنانچه پس از ثبت سفارش و انجام عملیات پرداخت وجه ، ارزش کالا تا زمان خرید نهایی توسط مستر آمازونر به هر دلیلی از قبیل افزایش قیمت کالا در سایت مرجع ، افزایش نرخ ارز و ... تغییر یابد ، تامین هزینه اضافه بر عهده مشتری خواهد بود که به اطلاع ایشان خواهد رسید. بدیهی است در صورت انصراف مشتری ، مبلغ پرداختی به حساب ایشان مسترد خواهد گشت. همچنین در صورت کاهش قیمت کالا در تارنمای آمازون نیز ، مابقی وجه پرداختی مشتری به وی مسترد خواهد شد.
 • از زمانیکه سفارش مشتری به دفتر رسید و به مشتری اطلاع داده شد تا یک ماه در انبار مجموعه نگهداری شده و پس از این مدت در صورتیکه توسط مشتری تحویل گرفته نشود ، سفارش به طور کامل لغو خواهد شد. در این صورت مشتری حق هیچگونه شکایتی از مجموعه را نخواهد داشت.
 • دامنه  com، نام “مستر آمازونر ” و لوگوی درج شده در سایت متعلق به شخص حقیقی بوده و بدون کسب اجازه کتبی ، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر آن ، اسناد، قوانین، فرمها، طرح سربرگ صفحات، شکلهای گرافیکی و دکمه ها، کلیه محتویات وبسایت ، اطلاعات ، طراحی ، متون ، گرافیک  و موارد مشابه بخشی از مالکیت انحصاری مستر آمازونر بوده و بدون کسب اجازه کتبی ، کپی برداری از آنها ممنوع است.
 • در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری ، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد داده شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد و در صورت مغایرت نام سفارش دهنده با نام صاحب کارت ، عودت وجه توسط مستر آمازونر انجام نخواهد شد.
 • مبلغ دلار برای عودت وجه نرخ روز ثبت سفارش است. اگر نرخ دلار افزایش پیدا کند بعد از واریز مشتری در مبلغ عودت لحاظ نمیشود و اگر کاهش پیدا کند ، نرخ پایین تر مبنا قرار میگیرد.
 • مستر آمازونر این اختیار را دارد که همه آیتم ها را بدون باکس و جعبه ارسال کند. در صورت درخواست مشتری بابت دریافت آیتم با باکس مربوطه این کار امکان پذیر بوده اما مشتری باید بابت درخواست خود مبنی بر دریافت باکس توضیحات ارائه کند و همچنین هزینه های مربوط به باکس یا جعبه یا بسته بندی مربوط به کالا را پرداخت نماید.
 • مشتری موظف است نام گیرنده مرسوله را بطور دقیق اعلام کند که درنهایت ماموران پست یا پیک با بررسی مدارک شناسایی، به فرد دارای مشخصات اعلام شده مرسوله را تحویل دهند. در صورت اعلام اشتباه مشخصات گیرنده، مستر آمازونر هیچ مسئولیتی در قبال پیشامدهای آینده ندارد.
 • ساخت حساب کاربری در مستر آمازونر کاملا رایگان است و بدین منظور، می‌بایست کاربران عزیز نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، ایمیل معتبر و ... را به صورت صحیح در سایت مستر آمازونر ثبت نمایند. همچنین صحت آدرس و مشخصات دقیق پستی گیرنده (مثل کدپستی) به عهده خریدار است و در صورت بروز هرگونه مشکل ناشی از نقص در آدرس اعلامی، مستر آمازونر هیچ مسئولیتی در قبال استرداد وجه پرداختی، تعویض و مرجوعی آن ندارد. بعضی از مواقع ممکن است مستر آمازونر نیاز به تأیید هویت کاربر داشته باشد که این موارد در زمان‌ مقتضی با درخواست مستر آمازونر جهت ارائه مدارک انجام خواهد شد. مواردی همچون تصویر کارت ملی نیز جهت تایید هویت برخی از کاربران در سایت مورد نیاز است. مستر آمازونر متعهد می‌شود اطلاعات کاربران را در اختیار هیچ شخص سومی قرار ندهد و مسئول محافظت از آن است.
 • در صورتی که یک فرد دارای حساب کاربری بخواهد عضویت خود را در مستر آمازونر حذف نماید، می‌بایست درخواست خود را از طریق تیکت به واحد پشتیبانی اطلاع دهد و پس از بررسی وضعیت سفارشات کاربر، حساب کاربری توسط مستر آمازونر مسدود خواهد شد ولی تمامی اطلاعات قبلی کاربر در سایت مستر آمازونر محفوظ خواهد ماند.
 • تهیه، حمل یا ترخیص برخی از سفارشات نیازمند انجام هماهنگی هایی با مراجع قانونی همچون پلیس فتا یا نماینده ی گمرک جمهوری اسلامی ایران است. لذا پس از ثبت سفارشاتی از این قبیل، در وقت اداری هماهنگی های لازم با مراجع مذکور توسط کارشناسان مستر آمازونر انجام می پذیرد و تایید نهایی سفارش منوط به انجام این هماهنگی ها خواهد بود.
 • در صورتی که به هر دلیلی اعم از عدم درج وزن توسط سایت آمازون ، عدم اعلام آن به سایت مستر آمازونر و ... وزن دقیق محصول در سایت مستر آمازونر به درستی به نمایش در نیاید ، برای محاسبه قیمت محصول وزن پیش فرض ۵۰۰ گرم مبنای محاسبه خواهد بود. بدیهی است در خصوص این قبیل سفارشات ، پیش از انجام خرید ، از واحد پشتیبانی مستر آمازونر با مشتری تماس گرفته می‌شود.
 • پس از ثبت سفارش‌ مشتری در سایت مستر آمازونر ، درخواست خرید در اسرع وقت در سایت آمازون ثبت می‌شود. ولی بعضا آمازون درخواست‌های خرید را به دلایل گوناگونی لغو نموده و یا ممکن است موجودی محصول تمام شده باشد. در این صورت مستر آمازونر مسئولیتی در قبال تهیه محصول ندارد و با مشتری جهت استرداد وجه پرداخت شده هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود.
 • کلیه مراحل ترخیص کالاهای عمومی که نیاز به مجوزهای خاص برای انجام امور گمرکی ندارند، توسط کارشناسان مستر آمازونر صورت می‌پذیرد و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده خریدار نخواهد بود.
 • اشخاص حقوقی، سازمان ها و شرکت ها جهت خرید از مستر آمازونر موظف هستند که در زمان خرید این مسئله را اطلاع رسانی نمایند تا فاکتور رسمی برای پرداخت (به همراه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده) از طرف مستر آمازونر برای آن ها صادر گردد. با توجه به ثبت سیستمی سفارش در سایت مستر آمازونر ، امکان ویرایش و یا تغییر اطلاعات پس از آن برای مشتریان میسر نیست. لذا متقاضیان دریافت فاکتور رسمی می بایست در زمان ثبت سفارش در سایت مستر آمازونر اطلاعات خود را به عنوان شخص حقوقی ثبت نمایند و مشخصات سازمان و یا شرکت خریدار را درج کنند. بنابراین امکان هیچ گونه ویرایش اطلاعات پس از ثبت خرید و یا در هنگام دریافت کالا از طرف مستر آمازونر مقدور نیست.
 • لطفا توجه شود که محصولات موجود در سایت آمازون آمریکا ، لزوما ساخت کشور ایالات متحده نیستند. بنابراین می‌توانند بر اساس برند و فروشنده‌ی کالا ، ساخت هر کشوری غیر از آمریکا نیز باشند. حتی ممکن است کالاها یا متعلقات آن‌ها (مثل شارژر، کابل و ...) تولید شده در کشوری که مربوط به برند کالاست ، نباشد. به عنوان مثال ممکن است یک تبلت با برند اپل آمریکا، ساخت چین و شارژر آن ساخت تایوان باشد.
 • لیست برخی از کالاهای ممنوعه که از طریق مراجع ذی‌صلاح به مستر آمازونر اعلام شده است به شرح ذیل می‌باشد. بدیهی است سفارشات ثبت شده‌ای که از دسته‌ی اقلام ممنوعه باشند، لغو می‌شوند. کلیه‌ی محصولات جنسی (ماسک، لباس، ماساژور، دارو، اسباب بازی و ...)/ محصولات نظامی و جاسوسی (سلاح سرد مانند چاقو، شمشیر، قمه و ... ، سلاح گرم و دوربین‌های جاسوسی، شکاری و دید در شب)/ وسایل پرورش گیاه شامل چراغ، کود و کالاهای مشابه برای رشد گیاه و یا بذر گیاه/ پودر بدنسازی و بوستر/ تمامی کالاهای سلامت محور از جمله مکمل دارویی و غذایی و لوازم آرایشی و بهداشتی و تجهیزرات پزشکی/ دستگاه‌های ماینر و کلیه‌ی کالاهای مرتبط با ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین/ لوازم و تجهیزات مخابراتی نظیر بیسیم، آنتن، مودم، روتر، دانگل و .../ صفحه نمایش تبلت و لپ تاپ و محافظ آن‌ها/ قطره تغییر رنگ چشم/ گوشی تلفن همراه/ مخمر و تمام محصولاتی که به هر نحوی در تولید مشروبات الکلی کاربرد دارند/ سرنگ و لوازم تزریق و لوازم تتو/ دستگاه لیزر/ کالاهای عتیقه و قیمتی و همچنین فلزات گران‌بها/ مواد غذایی و خوراکی/ اکسسوری‌هایی که دارای نماد فرق ضاله همچون شیطان پرستی هستند/ پاسور، لوازم پوکر و سایر آلات قمار/ تجهیزات ماهواره و کالاهای مشابه همچون فایرتی‌وی/ لوازم صنعتی بزرگ/ انواع مواد مخدر و روان گردان/ اسکناس‌های از رده خارج، تمبر و برچسب (باندرول) تقلبی و بلیط بخت آزمایی (لاتاری) /دخانیات و کلیه‌ی کالاهای مرتبط مثل تنباکو، سیگار برقی (ویپ) و .../ کوادکوپتر و قطعات آن و سایر کالاهایی که برای ترخیص آن‌ها نیاز به مجوزهای خاص است. همچنین لیست برخی از کالاهایی که شرکت‌های حمل هوایی بین‌المللی، انتقال آن‌ها را انجام نمی‌دهند و یا کالاهایی که امکان فروش آن‌ها بنا به دلایلی امکان‌پذیر نمی‌باشد، به شرح زیر است: لوازم خانگی با ابعاد بسیار بزرگ (تلویزیون، یخچال، مبل و ...)/ مایعاتی که در حمل آسیب می‌بینند و یا اشتعال‌زا هستند/ نسخه دیجیتال محصولات شامل کتاب، نرم‌افزار، فیلم‌ها و سریال‌های آمازون پرایم و .../ پیش خرید محصولات با زمان تحویل بسیار طولانی/ لوازم پزشکی‌ای که فروشنده محصول نامعتبر است و یا به هر دلیل خطرناک می‌باشد.
 • مستر آمازونر همواره در تلاش است تا اختلالی در فرآیند سفارشات خرید مشتریان رخ ندهد. اما در صورت بروز هرگونه مشکلی ، سعی بر آن است تا حل آن با روشی عادلانه و عاقلانه صورت پذیرد تا نیازی به ارجاع مشکل به مراجع قانونی نباشد. بنابراین مستر آمازونر از کاربران گرامی تقاضا دارد تا بروز هرگونه مشکلی را در اسرع وقت به واحد امور مشتریان اطلاع دهند. در صورتی که به هر نحو مشکل فی‌مابین مشتری و مستر آمازونر تا ارجاع آن به مراجع ذی‌صلاح قانونی حل نشود ، تعهدات مستر آمازونر متوقف خواهد شد. بدیهی است رای نهایی مراجع قانونی کشور، مورد تایید و رضایت طرفین می‌باشد.
 • ایگرد این حق را دارد که نقد ، نظر و یا پیشنهادات مشتریان را در سایت و یا سایر رسانه‌های نوشتاری ، سمعی و بصری خود انتشار دهد.
 • سیاست قیمت‌‏گذاری در مستر آمازونر مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده در سایت مستر آمازونر شامل ارزش کالا در سایت مرجع، هزینه حمل از کشور مبدا تا درب منزل شما طی چند مرحله پست، عوارض دولتی و قانونی و نیز کارمزد مستر آمازونر می‌باشد.
 • مستر آمازونر حق دارد در صورت عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط کاربر ، ارائه خدمات به وی را متوقف نماید و حساب کاربری مشتری را مسدود کند.
 • در صورت نیاز به انتقال وجه به مشتری ضروری است شماره شبا که به نام صاحب حساب کاربری در سایت مستر آمازونر است به درستی توسط مشتری در پروفایل کاربری وی وارد شود. لذا بایستی در ورود این اطلاعات نهایت دقت از طرف مشتری صورت پذیرد. لازم به ذکر است که انتقال وجه مطابق اعلام مراجع ذی صلاح قانونی به هر فرد دیگری ممنوع است.
 • کالاهایی که برای ورود به ایران، نیازمند مجوز از سازمانی خاص هستند، خریداری نمی‌گردند و در صورت ثبت سفارش ، واحد فروش آن سفارشات را لغو و وجه مشتری را مسترد خواهد کرد.
 • در صورت لغو سفارشاتی که مشتری از کد تخفیف در پرداخت آن ها استفاده کرده است ، خالص پرداختی مشتری از درگاه بانکی به وی مسترد خواهد شد.
 • چنانچه در مرحله ی ترخیص کالا از گمرک جمهوری اسلامی ایران ، نیاز به همکاری مشتری محترم وجود داشته باشد اقدامات مقتضی از جانب صاحب نهایی کالا می بایست صورت پذیرد.
 • تحویل کالا در اماکن عمومی (همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل، مترو، اداره پست و ...) امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس و کدپستی دقیق از طرف مشتری در سایت ثبت گردد.
 • تمامی محصولات خریداری شده از مستر آمازونر از تمامی گمرکات کشورهایی که کالا از آن ها عبور می کند ، ترخیص می شود و پس از آن از طریق گمرک جمهوری اسلامی وارد کشور ایران خواهد شد. لذا امکان دارد برای بازرسی کالا ، آن را باز نموده و از حالت پلمپ خارج کنند. بنابراین مستر آمازونر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال باز شدن و بسته‌بندی اولیه کالا ندارد.
 • با توجه به قوانین شرکت‌های پستی بین‌المللی طرف قرارداد مستر آمازونر ، حداقل وزن در نظر گرفته شده حمل ، 150 گرم می‌باشد.
 • بر اساس درخواست مشتری ، فاکتور خرید کالا از سایت مرجع ، تنها در هنگام تحویل کالا به مشتری قابل ارائه خواهد بود. تنها روش پرداخت برای خرید از مستر آمازونر به صورت اینترنتی در لحظه‌ی ثبت سفارش و از طریق درگاه بانکی با استفاده از رمز دوم پویای کارت بانکی شماست. بنابراین به دلیل نوسانات ارزی و تغییر هزینه‌های سفارش ، امکان پرداخت کل یا بخشی از مبلغ سفارش پس از ثبت آن و یا هنگام تحویل کالا در محل وجود ندارد. همچنین امکان پرداخت غیرریالی مثل پرداخت ارزی و ارز دیجیتال نیز وجود ندارد.
 • در ارتباط با خرید مانیتور و تلویزیون از مستر آمازونر ، حداکثر سایز ممکن برای سفارش از سایت‌های خارجی (غیر اماراتی) ۳۰ اینچ است. خرید مانیتور یا تلویزیون‌های بزرگ‌تر از ۳۰ اینچ تنها از سایت‌های اماراتی امکان‌پذیر است و این کالا در دفتر منطقه‌ای مستر آمازونر در امارات جهت حصول اطمینان از سلامت آن بازگشایی شده و تست می‌شود.
 • انواع کالا : الف) new: این محصولات کاملا نو هستند. ب)  used: این واژه محصولات دست دوم را شامل می شود. ج) renewed : یک محصول استفاده شده که بازرسی شده و مورد آزمایش قرار گرفته است و شبیه به یک محصول نو واجد شرایط آمازون است که کم‌ترین نشانه‌ای از فرسایش در آن وجود ندارد. د) refurbished : آیتمی است که احتمالا استفاده شده و یا معیوب باشد. این کالاها تحت آزمون های تشخیص عیب قرار گرفته و بخش های معیوب آن تعویض شده است. ه) used-like new یا open box : این دسته از محصولات شبیه محصولات نو هستند با این تفاوت که بسته بندی آن ها ممکن است گم شده باشد ولی خود محصولات دارای کارکردی قابل قبول هستند. و) prime : محصولاتی هستند که یا در انبار آمازون موجود هستند و یا فروشنده‌ی آن کالا از کشور آمریکا است. ز) in stock  : عبارت In Stock در صفحه محصول در سایت آمازون به معنی موجود بودن محصول در انبار است و به معنای رایج دست دوم (استوک) بودن محصول نیست.
 • در کلیه مواردی که در این سند لازم است فورا وجه پرداختی را به حساب خریدار مستر نماید ، این عملیات حدود ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری زمان بر خواهد بود. بدیهی است در کلیه این موارد کاربر باید به ثبت شماره کارت و شماره شبا یکسان که به نام ثبت کننده سفارش می باشد اقدام نماید. واحد پولی مستر آمازونر ریال بوده و بدیهی است هرگونه عودت وجه به صورت ریالی است که مشتری در زمان ثبت سفارش پرداخته است. هرگونه ادعای دیگر برخلاف این موضوع مسموع نیست.
 • -کدهای هدیه و تخفیف های ارائه شده از جانب مستر آمازونر به غیر از تخفیف های ارائه شده در تارنما آمازون است که در موارد مختلف طبق شرایط اعلامی از طریق شبکه های اجتماعی یا تارنما شرکت منظور و محاسبه خواهد شد. کاربر لازم است توجه داشته باشد در صورت انصراف از خرید مطابق شرایط اعلامی این سند، کدهای هدیه و یا تخفیف های ارائه شده در استرداد وجه منظور نخواهد شد و قابلیت تمدید نیز نخواهد داشت.
 • در خرید کالاهای مرتبط در یک سبد ، در صورت کنسلی یکی از موارد ، امکان درخواست لغو کامل توسط مشتری بخاطر مرتبط بودن محصولات وجود ندارد. چرا که هر کالا بصورت جداگانه خریداری شده و حتی اگر در یک سبد کالا و متعلق به یک شخص باشد، بصورت یکجا خریداری نمی‍شود. در این خصوص لازم است توجه گردد که زمان رسیدن همه کالا یکسان نیست.
 • کاربر متعهد می‌گردد که صرفاً با شماره تلفن همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در تارنمای مستر آمازونر اقدام نماید. در غیر این صورت در برابر صاحب امتیاز خط تلفن همراه ، تماماً مسئول بوده و مستر آمازونر به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.
 • مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری ، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به طرق مقتضی به اطلاع مستر آمازونر برساند. بدیهی است تا زمان اطلاع‌ رسانی به مستر آمازونر ، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.
 • خریدار تعهد می نماید از ارسال لینک کالاهای ممنوعه و غیرقانونی مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران خودداری نماید.
 • با توجه به اینکه در تارنمای آمازون کالاهای زیادی از سازنده ها و کشورهای مختلف به فروش می رسد، بنابراین خریدار تعهد می نماید در خرید کالا دقت لازم از جهت نوع ، مشخصات دقیق ، اصالت ، قیمت ، کارایی ، کشور سازنده ، اعتبار فروشنده و سایر موارد تاثیرگذار از نظر خویش را انجام دهد. بدیهی است در صورت عدم توجه به این موارد مسئولیتی را برای مستر آمازونر به دنبال نخواهد داشت.
 • کاربر توافق می‌کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات ، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر ، اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن ، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به مستر آمازونر ، از طریق تارنما بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
 • کاربر می‌پذیرد مطابق قانون تجارت الکترونیک هر گونه رویه ، اشکال ، عبارات مبین تایید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف مستر آمازونر به منزله امضاء الکترونیکی و قبولی توسط وی محسوب می‌شود و هر گونه ادعایی نسبت به امضاء و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
 • کاربر می پذیرد در صورت پرداخت ناموفق از طریق درگاه بانکی ، شخصا مسئول پیگیری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می باشد و از نظر مستر آمازونر ، وجه مذکور پرداخت شده محسوب نمی گردد و بدیهی است مستر آمازونر در این خصوص مسئولیتی ندارد.
 • کاربر متعهد می گردد در صورت بروز هرگونه مشکل نسبت به سفارش خود ، بدوا به پشتیبانی مستر آمازونر اطلاع داده و در صورت حل نشدن موضوع ، واحد امور مشتریان تمام تلاش خود را نسبت به پیگیری موضوع به کار خواهد بست.
 • در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از خدمات ، درخواست احراز هویت ،  اطلاعات تکمیلی ، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات شود. در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار مستر آمازونر قرار ندهد و همچنین در مواردی که کاربر اقدامات غیرقانونی و یا خلاف مقررات مستر آمازونر را انجام دهد ، این حق برای مستر آمازونر محفوظ است تا حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه خدمات به وی خودداری کند. بدیهی است مستر آمازونر خود را متعهد به حفظ اطلاعات ارائه شده از جانب کاربر می داند.
 • با توجه به اینکه هزینه حمل کالا از مبدا کشورهای دیگر به مقصد ایران بر مبنای وزن کالا محاسبه می گردد و از آنجایی که وزن کالا ها در فروشگاه های اینترنتی به صورتی تقریبی قید گردیده و یا ممکن است در سایت فروشگاه اینترنتی اشتباها درج شده باشد، در صورتی که پس از دریافت کالا در ایران مشخص گردد وزن کالا بیشتر از میزان اولیه است ، کاربر متعهد می‌گردد تا ما به التفاوت هزینه حمل را به مستر آمازونر بپردازد. بدیهی است در صورتی که وزن کالا کمتر از میزان اولیه باشد ، مستر آمازونر مابه التفاوت هزینه مربوطه را به کاربر عودت خواهد کرد.
 • خریدار باید در تمامی روش های ارسالی، هنگام تحویل کالا ، بسته بندی مربوطه را از لحاظ ظاهری مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود عیوب ظاهری و یا خرابی ، ضمن امتناع از پذیرش آن ، مراتب را به اطلاع کارشناسان مستر آمازونر برساند تا کارشناسان در اسرع وقت نسبت به پیگیری موضوع اقدام نمایند.
 • کد رهگیری مرسولات پستی بعد از یک روز کاری پس از تحویل کالا به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در اختیار مستر آمازونر قرار می گیرد و پس از این مدت در صورت درخواست خریدار به ایشان ارائه خواهد شد.
 • خریدار لازم است به هنگام تحویل کالا اوراق هویتی خود را مطابق با مقررات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارائه نماید. هر گونه قصوری از این بابت که منجر به عدم تحویل کالا به خریدار شود متوجه مستر آمازونر نبوده و خریدار مسئولیت خواهد داشت.
 • با توجه به اینکه کالاهای مختلف خریداری شده سبد کاربر در زمان های مختلف توسط آمازون تحویل مستر آمازونر می شود، طبیعتا تحویل همه کالاهای یک سبد خرید در زمان واحد امکان پذیر نیست. بنابراین خریدار لازم است به این نکته توجه داشته باشد.
 • بعضی محصولات مانند لوازم پزشکی، ابزار آلات خاص و مواردی از این دست که به مجوزهای رسمی جهت ترخیص در گمرک جمهوری اسلامی ایران نیاز دارند، قبض گمرک به نام شخص خریدار صادر گشته و ایشان می بایست با مراجعه به گمرک محصول خود را دریافت نماید. لازم به ذکر است که مسئولیت ترخیص کالاهایی که نیازمند مجوز هستند و خریدار مسئولیت ترخیص آن ها را قبلا به عهده گرفته است متوجه مستر آمازونر نمی‌باشد. بدیهی در این موارد صرفا هزینه های گمرکی مربوط به خارج از کشور بر عهده مستر آمازونر بوده و کلیه هزینه های ناشی از فرآیند ترخیص کالا از گمرک ایران در مورد موضوعات این ماده بر عهده خریدار است. لذا با توجه به اینکه هزینه گمرکی دریافتی از مشتری بابت هزینه گمرک ایران و سایر کشورها است، امکان برگشت هزینه گمرک به مشتری امکان پذیر نیست.
 • در صورت قبض شدن مرسوله در گمرک، خریدار مشمول قوانین کالاهای قبضی شده و در صورتی که تلاش های مستر آمازونر جهت ترخیص کالا از گمرک کارساز نباشد، قبض ترخیص به مشتری تحویل شده و ۳۰ درصد از هزینه گمرکی پرداختی توسط مشتری( هزینه گمرک ایران) از وی دریافت نمی گردد.
 • در صورت تغییر مالکیت شماره همراه مشتری، خود مشتری موظف است که قبل از واگذاری خط، یا شماره موبایل خود را در اکانتش تغییر دهد یا اکانت خود را غیرفعال کند و ببندد یا مراتب را با ثبت تیکت به اطلاع مستر آمازونر برساند. در صورت اقدام نکردن به یکی از موارد ذکر شده، مسئولیت اطلاعات شخصی و مبلغ اعتبار باقیمانده در اکانت با خود مشتری است و مستر آمازونر هیچ مسئولیتی را نمیپذیرد.

قوانین گارانتی ، مرجوعی و بیمه

 

  مستر آمازونر همواره در تلاش است تا با رفع نیازهای مشتریان، رضایت آنها را جلب نماید. یکی از نیازمندیهای کاربران مستر آمازونر ، اطمینان از سلامت کالاهای خریداری شده پس از دریافت آن و نیز در حین استفاده است. مستر آمازونر از ابتدای فعالیت خود ، همواره متعهد به تحویل کالای اصلی با شرایط کاملا سالم به مشتریان خود بوده است. بطوریکه در صورت وجود هرگونه نقص در کالای تحویل داده شده ، محصول مرجوع گشته و هزینه آن به طور کامل عودت داده شده یا کالا مجددا برای مشتری تهیه شده است. در گام بعدی مستر آمازونر ، تضمین کارکرد کالا حین استفاده از آن را نیز مد نظر قرار داده است. لذا این امکان برای متقاضیان فراهم شده است تا با خرید بیمه ی پرایم مستر آمازونر ، طی 100 روز پس از دریافت کالا ، از خدمات عودت وجه استفاده نمایند. بنابراین خدمات بیمه ی پرایم مستر آمازونر شامل جبران کامل خرابی کالای خریداری شده پس از شروع استفاده بر اساس قوانین پیش رو میباشد. در ادامه شرایط و نحوه ی استفاده از این خدمات و همچنین کالاهای تحت پوشش این بیمه برای کاربران مستر آمازونر تشریح شده است:

 • امکان استفاده از گارانتی ذکر شده در سایت مرجع به دلیل عدم امکان مرجوعی کالا به کشور مبدا جهت تعویض و یا تعمیر آن در عمل وجود ندارد. از طرفی هزینه های ارسال کالا (رفت و برگشت) و ترخیص آن در کشور مبدا (ورود و خروج) ، قاعدتا بیشتر از ارزش ذاتی کالا خواهد بود. لذا هیچ مبلغی بابت گارانتی سازنده ی کالا از خریدار دریافت نمیشود.
 • لازم به ذکر است که بیمه ی پرایم مستر آمازونر مختص این شرکت بوده و تمامی تعهدات آن بر عهده ی مستر آمازونر میباشد. زمان شروع این بیمه سه روز پس از رسیدن محصول به شرکت مستر آمازونر است و کارت بیمه در زمان رسیدن کالا به دفتر ایران صادر خواهد شد.
 • بر اساس قوانین تجارت الکترونیک در ایران ، اگر ایراد کالا یا مغایرت در آن ، از روی بسته بندی یا جعبه ی محصول قابل تشخیص باشد ، مشتری نمیبایست کالا را از بسته بندی اولیه (وکیوم ، نایلون ، جعبه اصلی) خارج نماید و بدیهی است در صورت هرگونه تغییر در بسته بندی یا ماهیت کالا، عودت کالا به مستر آمازونر میسر نیست. بنابراین مشتری موظف است از آنباکس کردن کالا و جدا کردن وکیوم اورجینال از کالا ، فیلمبرداری نماید. در غیر این صورت از سمت مستر آمازونر مورد قبول نیست.
 • هر کاربر میتواند صرفا یک بار از خدمات بیمه ی پرایم مستر آمازونر در مدت زمان آن استفاده نماید.
 • میبایست از برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن پرهیز شود. در غیر این صورت امکان مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت.
 • بیمه ی پرایم مستر آمازونر ، اشکالهای فنی و ظاهری (شکستگی ، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست مشتری از کالا ایجاد شود را شامل نمیشود.
 • استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی ، تنظیمات ، کاربرد غیرمعمول ، نگهداری و استفاده ی متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل میشود.
 • پس از تایید برگشت از فروش توسط مستر آمازونر ، وجه مشتری طی ۳ الی ۷ روز کاری به حساب بانکی وی (از طریق شماره شبا) واریز خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم تطابق حساب بانکی اعلامی با نام مشتری عودت وجه انجام نخواهد شد و تاخیر ایجاد شده به عهده ی مشتری است.
 • برخی از محصولات الکترونیکی که در سایت آمازون به فروش میرسد با ولتاژهای خاصی (مانند 110 یا 130 ولت) کار میکنند و اگر آنها را به برق شهری ایران (با ولتاژ 220 ولت) متصل نمایید ، موجب سوختن دستگاه میشود. لذا کلیه عواقب اتصال محصولات برقی با ولتاژهایی به غیر از آنچه روی محصول یا بسته بندی محصول درج شده باشد به عهده مشتری است و خرابی و سوختگی به دلایل فوق ، شامل بیمه ی پرایم مستر آمازونر نمیشود.
 • ملاک تشخیص برای وجود ایراد در محصولات ، نظر کارشناسان خدمات پس از فروش و قوانین برگشت از فروش و بیمه ی پرایم مستر آمازونر میباشد. مستر آمازونر پس از حداکثر 7 روز کاری بعد از دریافت کالا از مشتری، نتیجه ی بررسیهای کارشناسی را به مشتری اعلام خواهد کرد.
 • بیمه ی پرایم مستر آمازونر شامل ضربه ، ضایعه ی فیزیکی ، نفوذ آب ، نفوذ رطوبت ، نفوذ مواد پاک کننده ، نوسانات برق در حین استفاده ، آثار سوختگی ، نفوذ گرد و غبار به محصول ، استفاده از ولتاژ غیرمجاز ، حوادث طبیعی مثل سیل و رعد و برق نمیباشد.
 • استفاده از بیمه ی پرایم مستر آمازونر صرفا برای کالای خریداری شده است و لوازم جانبی و سایر متعلقات آن (همچون باتری ، شارژر ، جعبه ، محافظ ، کابل ها و ...) شامل این بیمه نخواهد شد.
 • ارسال کالا به واحد خدمات پس از فروش مستر آمازونر صرفا باید همراه با کارت بیمه ی پرایم و جعبه ی کالا باشد. بدیهی است در صورت عدم وجود هر کدام از موارد مذکور ، استفاده از بیمه ی پرایم مستر آمازونر میسر نخواهد بود. بدیهی است در صورت عدم تطابق اطلاعات کالا با موارد درج شده در کارت بیمه، هیچ گونه خدمتی به مشتری ارائه نخواهد شد.
 • مستر آمازونر هیچ گونه تضمینی در مورد محل ساخت ، کشور سازنده و کیفیت ساخت کالاهای خریداری شده ندارد و صرفا اصالت کالای خریداری شده را تضمین میکند.
 • امکان خرید بیمه ی پرایم مستر آمازونر برای کالاهایی که ارزش دلاری آنها در سایت مرجع زیر 20 دلار امریکا است ، وجود ندارد.
 • کالاهایی که دارای بیمه ی پرایم مستر آمازونر هستند به هیچ عنوان نباید به تعمیرگاه و یا افراد متفرقه و یا حتی نمایندگی رسمی یا غیررسمی کالا در ایران ارجاع شود. بدیهی است هر گونه آثار تعمیر و یا مخدوش کردن لیبل ها و هولوگرام کالا منجر به ابطال بیمه ی پرایم مستر آمازونر خواهد شد.
 • استفاده ی غلط یا نامتعارف از کالاها (همچون استفاده ی ماینینگ از کارت گرافیکهای مخصوص بازی) منجر به ابطال بیمه ی پرایم مستر آمازونر خواهد شد و تشخیص این امر بر عهده ی کارشناسان خدمات پس از فروش مستر آمازونر است.
 • به مشتریان گرامی توصیه میشود تا بر اساس مندرجات دفترچه راهنمای کالا و توضیحات صفحه ی محصول در سایت مرجع از کالا استفاده نمایند.
 • مستر آمازونر هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ذخیره شده بر روی کالای الکترونیکی نخواهد داشت و کاربر موظف است قبل از ارسال کالا به واحد خدمات پس از فروش ، اطلاعات خود را از روی آن پاک کند.
 • هرگونه امور نرم افزاری (شامل نصب ویندوز و سایر نرم افزارها ، نصب آنتی ویروس ، بازیابی اطلاعات و ...) برای کالاهای الکترونیکی در حوزه ی این بیمه نمیباشد. همچنین در صورت تشخیص استفاده ی نادرست از نرم افزارهای دستگاههای الکترونیکی و یا ویروسهای رایانه ای ، این قبیل کالاها از بیمه ی پرایم مستر آمازونر خارج میشوند.
 • بیمه ی پرایم مستر آمازونر برای کفش و پوشاک تنها در صورتی پذیرفته میشود که این محصولات دچار رنگ پریدگی حاصل از استفاده (و نه شستشو با مواد پاک کننده ی غیراستاندارد) و پوسیدگی در این مدت باشد.
 • پس از بررسی کالای مرجوعی توسط واحد خدمات پس از فروش مستر آمازونر ، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مستر آمازونر مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود ، مجددا برای مشتری ارسال میگردد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل گرفتن کالای سالم و بدون ایراد ، کالای مزبور به مدت یک ماه در انبار مستر آمازونر نگهداری می شود و پس از اتمام این مهلت ، مستر آمازونر در قبال کالا و زیان های وارده بر آن یا مفقود شدن آن مسئولیتی نخواهد داشت.
 • مستر آمازونر اعلام مینماید که واحد پولی این فروشگاه ، ریال رایج ایران است و در صورت احراز شرایط استفاده از بیمه ی پرایم ، صرفا کل وجه ریالی واریز شده توسط مشتری در زمان خرید کالا مسترد خواهد شد.
 • برای ارجاع کالا به واحد خدمات پس از فروش مستر آمازونر ، لطفا از قبل هماهنگی های لازم را انجام دهید و بدون اطلاع شرکت به هیچ عنوان کالا را به مستر آمازونر ارسال نکنید. بدیهی است عواقب آسیب احتمالی کالاهای ارسال شده بدون هماهنگی قبلی بر عهده ی ارسال کننده است و مستر آمازونر هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
 • تمامی هزینه های ارسال کالا و عودت آن به مشتری در صورت احراز و یا حتی عدم احراز شرایط استفاده از بیمه ی پرایم بر عهده ی شرکت مستر آمازونر است و نیاز به پرداخت هیچ گونه وجهی از طرف مشتری نیست.
 • با توجه به این که سفارشات مشتریان مستر آمازونر از سایتهای خارجی به صورت انبوه به ایران ارسال میشود ، ممکن است جلد ، جعبه ، کاور و بسته بندی برخی از محصولات با آسیب دیدگی مواجه شوند که این موارد شامل استفاده از بیمه ی پرایم مستر آمازونر نیست. همچنین کلیه ی کالاهای خریداری شده از مستر آمازونر پس از بسته بندی مجدد به مشتری ارسال میشود. لذا بسته بندی محصولاتی که دریافت میکنید ، بسته بندی منحصر به فرد مستر آمازونر است.
 • چنانچه مشتری قصد استفاده از بیمه پرایم مستر آمازونر را داشته باشد ، میبایست ابتدا عکس ، فیلم و توضیحاتی در مورد کالا و ایرادی که دارد تهیه نموده و به واحد خدمات پس از فروش مستر آمازونر ارسال نماید. سپس در صورت ارسال کالا به دفتر مستر آمازونر نهایتا پس از 10 روز کاری ، نتیجه ی بررسی کارشناسان فنی مستر آمازونر اعلام شده و در صورت تایید دارا بودن شرایط بیمه پرایم ، وجه مشتری عودت داده خواهد شد.

 

خدمات گارانتی مستر آمازونر :

 

خدمات گارانتی مستر آمازونر شامل حل مشکلات ، تعمیر رایگان و یا تعویض کالاهای خریداری شده می باشد که بسته به نوع کالا متفاوت است. همچنین تمام کالاها بعد از دریافت توسط مستر آمازونر در انبار ایران، بررسی خواهند شد و در صورت وجود هرگونه مشکلی قبل از ارسال کالا، شرایط آن به اطلاع مشتری خواهد رسید.

 

 

 

خدمات تعویض کالا

یکی از خدمات گارانتی مستر آمازونر تعویض کالا می باشد. چنانچه محصول مشمول یکی از شرایط گفته شده در لیست زیر باشد؛ کالا شامل شرایط تعویض قرار خواهد گرفت و این کار در بخش خدمات گارانتی مستر آمازونر صورت خواهد پذیرفت. دقت داشته باشید ملاک عمل و اقدام شرکت مستر آمازونر برای تعهد به شرایط خدمات گارانتی، تشخیص و نظر کارشناسان فنی متخصص مجاز و خدمات پس از فروش مستر آمازونر است.

 

خدمات تعمیر کالا

یکی دیگر از خدمات گارانتی مستر آمازونر تعمیر کالا می باشد. در صورتی که محصول کاربر بعد از گذشت ۱۰ روز به واحد خدمات گارانتی مستر آمازونر بازگردد مشمول شرایط تعمیر رایگان می شود. چنانچه کالای خریداری شده قابل تعمیر نبوده و یا قطعات آن در داخل کشور موجود نباشد؛ هزینه گارانتی پرداخت شده توسط مشتری به ایشان عودت میگردد. دقت فرمایید که با توجه به قیمت و تنوع کالا و دسته بندی‌های متفاوت کالایی مدت زمان خدمات گارانتی برای هر کالا متفاوت می باشد.

 

چه کالاهایی مشمول شرایط تعویض و یا تعمیر می باشند؟

 • مغایرت کالا : در صورتی که کاربر به یکی از دلایل زیر، کالایی مغایر با آنچه سفارش داده است دریافت کند ، این محصول شامل شرایط تعویض کالا خواهد شد. این مورد باید به محض رسیدن کالا به دست مشتری و زیر ۷ روز انجام گیرد.

 

دلایل مغایرت کالاهای مشمول خدمات گارانتی :

محصول برخلاف خرید انجام شده و اطلاعات درج شده در صفحه محصول در حین خرید یکی از انواع زیر باشد :

 • Used
 • Renewed
 • Refurbished
 • ورژن محصول متفاوت باشد
 • محصول اشتباهی باشد
 • محصول معیوب باشد
 • محصول آسیب دیده باشد

 

 • خرابی محصول و یا بخشی از محصول :

چنانچه بعد از دریافت کالا در همان ابتدا متوجه آسیب دیدگی و یا معیوب بودن کالا شدید طی ۷ روز پس از دریافت کالا آن را به کارشناسان پشتیبانی و فنی مستر آمازونر اطلاع داده و از استفاده آن خودداری نمایید.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن آن کالا در انبار شرکت مستر آمازونر می باشد و در صورت خرید مجدد کالا، کاربر می بایست بازه زمانی پروسه خرید و ارسال کالا مطابق با مدت زمان تعیین شده در وبسایت برای آن محصول را بپذیرد.

 

در صورت انتخاب کالای جایگزین بر اساس موجودی انبار توسط مشتری، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالایی با قیمت بالاتر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، مستر آمازونر ما به التفاوت را به حساب مشتری واریز خواهد کرد.

 

چه مواردی محصول شما را از گارانتی خارج میکند؟

ملاک شروع گارانتی، تاریخ دریافت کالا در ایران می باشد، از این رو به موارد زیر دقت فرمایید:

 • به منظور استفاده از خدمات گارانتی، لازم است تا مشخصات ، شماره سریال کالا و IMEI محصولات دیجیتالی با کالای خریداری شده مطابقت داشته باشد.
 • محصولات دارای جعبه که جعبه آن ها به همراه نباشند شامل خدمات گارانتی نخواهند شد.
 • کیفیت ساخت محصول متناسب با برند آن بوده و شامل گارانتی نمی باشند.
 • گارانتی مستر آمازونر مشمول کشور سازنده محصولات نمی باشد.
 • صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید ، نوسانات برق، تفاوت ولتاژ ، رعد و برق و حوادث طبیعی شامل گارانتی نخواهند شد.
 • استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه مشمول گارانتی نخواهند شد.
 • دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز تعمیر شوند، شامل خدمات گارانتی نخواهند شد.
 • هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام ، محصول را فاقد اعتبار گارانتی میکند.
 • هرگونه عملیات نرم افزاری از جمله نصب و یا عیب یابی سیستم عامل، ریکاوری، نصب درایور، ویروس یابی، بازیابی اطلاعات، Registration، ارتقاء، تنظیم یا نصب و راه اندازی شامل گارانتی مالتینا نمی باشد.
 • هرگونه ایراد ناشی از root ، بکارگیری نرم افزارهای کاربردی و یا آلودگی به ویروسهای کامپیوتری، بنابر تشخیص متخصصین شرکت، قسمت های آسیب دیده دستگاه را از گارانتی خارج می سازد.
 • در صورت نیاز به واردات قطعات از خارج از کشور جهت تعمیر، با توجه به مدت زمان مورد نیاز ، امکان افزایش زمان تعمیر یا تعویض وجود خواهد داشت و چنانچه تعمیر دستگاه در طول مدت گارانتی میسر نباشد، دستگاه معیوب با دستگاه سالم مشابه تعویض می گردد و مبلغ اختلاف قیمت احتمالی دریافت / پرداخت خواهد شد.
 • تعهدات گارانتی مستر آمازونر محدود به موارد مندرج در وب سایت مستر آمازونر بوده و ایفای سایر تعهدات تولید کننده اصلی کالا و یا سایر فروشندگان کالا منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.
 • با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات توسط مستر آمازونر ، بعد از خارج شدن کالا از انبار هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل(به غیر از شیوه ارسال توسط رانندگان و اکسپرس مستر آمازونر) به عهده شرکت حمل‌ونقل است. خسارت مرسولات پستی که شامل بیمه می باشند در صورت تایید شرکت حمل کننده به مشتری پرداخت میگردد. مستر آمازونر نیز در راستای تسهیل امور، مشورت و پیگیری های لازم را جهت راهنمایی کاربر به ایشان خواهد داد.
 • تعداد دفعات مجاز هر کالا برای استفاده از خدمات گارانتی مستر آمازونر فقط یکبار می باشد.

 

 شرایط مرجوعی :

 • در صورتیکه مشتری قصد مرجوع کردن کالای خود را داشته باشد ، باید درخواستی برای مستر آمازونر ارسال کند. این درخواست توسط کارشناسان مستر آمازونر بررسی خواهد شد و در صورت تایید کالا ، شرایط مرجوعی برای مشتری ارسال خواهد شد. به این علت که هر محصول بصورت سفارشی برای هر مشتری خریداری میشود و این کالاها در مجموعه موجود نمیباشند ، به این جهت شامل قوانین مرجوعی نخواهند بود. لذا بهتر است پیش از ثبت سفارش در انتخاب خود دقت کنید و همه جوانب را در نظر بگیرید.
 • کالاهایی که با عبارات USED ، renewed و refurbished در صفحه اصلی محصول در آمازون و ایبی مشخص شده اند و به درخواست مشتری خریداری گردیده اند ، شامل گزینه تعویض نمی شوند. همچنین ممکن است این دست از کالاها شامل قطعات همراه ذکر شده نباشند و مسئولیت این دست از مغایرت ها با مشتری است. کالاهایی از این دست که شامل گارانتی مستر آمازونر هستند فقط شامل تعمیرات طبق شرایط ثبت شده در سایت مستر آمازونر خواهند شد.
 • محصولاتی که محتوای آن ها شامل مایعات و یا مواد ریختنی می باشد مانند کرم ها ، شامپو و... تنها در صورتی شامل گارانتی عودت وجه و یا خرید مجدد می باشند که کالا قبل از ارسال به مشتری دارای چنین اشکالاتی باشد. همچنین با توجه به گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا از ارسال این دست از کالاها خودداری خواهد شد. در صورت درخواست مشتری و پذیرش شرایط محصول توسط مشتری، کالا برای ایشان ارسال خواهد شد.
 • کیفیت ساخت محصول متناسب با برند آن بوده و شامل گارانتی نمی باشند.
 • استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه مشمول گارانتی خواهند شد.
 • با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات توسط مستر آمازونر ، بعد از خارج شدن کالا از انبار هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل (به غیر از شیوه ارسال توسط رانندگان و اکسپرس مستر آمازونر) به عهده شرکت حمل ونقل است. خسارت مرسولات پستی که شامل بیمه می باشند در صورت تایید شرکت حمل کننده به مشتری پرداخت میگردد.
 • مستر آمازونر در راستای تسهیل امور ، مشورت و پیگیری های لازم را جهت راهنمایی کاربر به ایشان خواهد داد.
 • در صورتی که محصول شما دارای رمز می باشد، قبل از ارسال محصول رمز ورود دستگاه خود را بردارید.
 • در هنگام اقدام به مرجوع کردن کالای خود در نظر داشته باشید که هزینه پیک تا دفتر و یا انبار مجموعه مستر آمازونر یا بالعکس با مشتری است.

 

قوانین حمل اکسپرس :

زمان‌های تحویل سفارشات اکسپرس مستر آمازونر به این شرح می‌باشند:

 • سایت‌های آمازون و ایبی آمریکا و نیز سایر سایت‌های آمریکایی: 20 تا 30 روز کاری.
 • سایت‌های آمازون‌ها و ایبی‌های آلمان و انگلستان و نیز سایر سایت‌های اروپایی: 25 تا 35 روز کاری.
 • سایت‌های آمازون‌های امارات و ترکیه و سایر سایت‌های این دو کشور: 10 تا 20 روز کاری.
 • سایت علی‌اکسپرس و سایر سایت‌های چینی: 30 تا 40 روز کاری

 

زمان‌های تحویل فوق‌الذکر از روز رسیدن کالا به دفتر مستر آمازونر در کشور سایت مبدأ محاسبه می‌گردند.


دسته بندی کالا